Всесвітній день телебачення

Картинки по запросу Всесвітній день телебачення

21 листопада - Всесвітній день телебачення

XXI століття – це час інтернету та комп'ютерних технологій. Раніше люди не могли вирішити, хто ж буде дивитися телевізор. В даний час в таких конфліктних ситуаціях відсутній який-небудь сенс. Будь-який фільм, будь-яку передачу можна подивитися в інтернеті безкоштовно і незалежно від часу доби. Незважаючи на це, телебачення продовжує залишатися справді важливим для багатьох людей. Всесвітній день телебачення прийнято відзначати 21 листопада.

Картинки по запросу Всесвітній день телебачення

Історія свята.

Урочисті заходи прийнято проводити щорічно двадцять першого листопада. Свято було засновано ООН у березні тисячі дев'ятсот дев'яносто восьмого року. Насправді відповідне рішення було прийнято сімнадцятого грудня тисяча дев'ятсот дев'яносто шостого року.

Дата свята була обрана в зв'язку з тим, що двадцять першого – двадцять другого листопада тисяча дев'ятсот дев'яносто шостого року вперше відбувся Всесвітній телевізійний форум.

Організатори заходу припускали, що у святковий захід будуть включений обмін різними передачами, що дозволяють зробити акцент на безпеці, удосконаленні світу, розвитку культури різних народів.

Всесвітній день телебачення повинен підкреслювати особливу роль телебачення в житті сучасного суспільства.

Похожее изображение

Найцікавіші факти.

1. «Дороговказане світло» - це найдовший серіал. Він транслювався в 1952 – 2009 роках. Кількість серій склало 15 763. В результаті «Дороговказне світло» випередив навіть «Санта-Барбару».

2. Під час існування чорно-білого телебачення в камерах було прийнято використовувати червоні фільтри. Це призводило до того, що нафарбовані губи і рум'яні щоки здавалися блідими. З даної причини грим повинен був бути зеленим.

3. Найбільш популярним телевізійним каналом є «Альджазіра». Аудиторія налічує два мільярди глядачів.

4. Найприбутковішим телевізійним контрактом виявився договір з Опрою Вінфрі з США. Ця зірка є власницею кабельного телевізійного каналу OWN, кіностудії та веде власне шоу. Компанія «Харпо» за шість років співпраці з Опрою заробила більше трьохсот мільйонів доларів.

5. Багато людей чули вислів «мильна опера». Вважається, що вираз має пряме відношення до серіалу. В дійсності воно з'явилося в 1930-ті роки. Американське радіо в текстовому вигляді транслювало програми, що складаються з великого числа серій. Програми відрізнялися простим, цікавим сюжетом. Демонстрацію передач спонсорували компанії, які займалися випуском і реалізації миючих засобів, мила. Це призвело до появи виразу «мильна опера».

6. Сайти багатьох телевізійних каналів прийнято реєструвати в доменній зоні, відрізняється розширенням .tv. Дана абревіатура, поза всяких сумнівів, асоціюється з ТБ. Насправді домен є географічним. Отже, .de – це Німеччина, .ua – Україна, .ru – Росія. Домен .tv належить Тувалу, що розташовується в Океанії.

Картинки по запросу Всесвітній день телебачення

Перспективи розвитку телебачення.

Попередні десятиліття існувало тільки аналогове телебачення. Однак воно володіє певними недоліками, які призводять до обмеження його використання. Недоліки виявляються завдяки сучасній техніці. Серед причин, які обмежують використання аналогового ТБ, потрібно відзначити слабку перешкодозахищеність сигналу.

Для поліпшення якості трансльованих програм і фільм прийнято використовувати цифрове телебачення, яке є кардинально новим. Тепер професіонали прикладають всі зусилля для того, щоб покращувати опрацювання сигналів, контролювати їх та керувати ними. Серед переваг цифрового ТБ потрібно відзначити можливість отримання високоякісного зображення завдяки відсутності спотворень сигналу, що поступає, підвищену завадостійкість, спрощений обмін різними програмами навіть на міжнародному рівні. Незважаючи на те, що програми відповідають різними стандартами, вони можуть брати участь в обміні. Для роботи з цифровими сигналами потрібно абсолютно нове обладнання, тому перехід розділили на кілька етапів.

В даний час блоки телевізорів стають цифровими. Функції цих моделей також гарантують підвищення якості трансльованого зображення. У той же час передбачається усунення кардинальних змін схеми. На вході – виході блоку повинен бути присутнім аналоговий сигнал.

Другий етап спрямований на передавальну сторону. Комплекси телевізійних центрів повинні стати цифровими. Третій етап передбачає створення цифрових телецентрів. Сигнал на виході повинен бути аналоговим.

На четвертому етапі, є заключним, повинні з'явитися цифрові телевізійні приймачі. Телевізори дозволять стабільно підтримувати зв'язок з джерелами відеоінформації, бібліотеками, довідковими службами.

Системи телебачення високої чіткості ще не існує. Серед систем кольорового телебачення потрібно відзначити SECAM, NTSC, PAL, які працюють в стандартах 625/50, 525/60, 4:3. Їх якість зображення виявляється гірше в 2 – 3 рази, порівняно з зображенням на кіноекрані.

Для поліпшення якості зображення з'явилася система HDTV. Спотворення практично повністю відсутні, так як зображення в цілому відповідає оригіналу.

Провідні телевізійні компанії світу вдосконалюють стандартні системи. В результаті з'явилися PAL-plus, SECAN-plus. У этимх заходах брали участь THOMSON, GRUNDIG, PHILIPS, NOKIA.

Всесвітній день телебачення – це воістину великий і приємний свято для багатьох людей. Для того, щоб переконатися в цьому наостанок потрібно відзначити важливі переваги сучасного телебачення.

Картинки по запросу Всесвітній день телебачення

Переваги телебачення.

1. Телебачення сприяє розширенню світогляду кожної людини, незалежно від його інтересів. Це обумовлюється наявністю різноманітних телевізійних передач, які призводять до передачі значного обсягу корисної інформації.

2. Телебачення – це найкращий варіант для проведення цікавого відпочинку. До того ж є можливість навіть для приємних проведення сімейних вечорів і вихідних днів. Головне – це знайти саме той варіант передачі, фільму або серіалу, який сподобається всім.

3. Телебачення дозволяє познайомитися з культурою. Ви можете дивитися передачі про мистецтво і найкращі фільми. Останнім часом все частіше люди отримують можливість дивитися кабельне телебачення і пізнавати іноземні мови, в результаті чого державні канали інших країн також сприяють культурному обміну.

4. Телебачення дозволяє уважно стежити за новинками кіно, дивитися новинні сюжети. В результаті люди уважно стежать за розвитком кінематографії та подіями з життя, історіями. При цьому потрібно підготуватися до того, що фільми спочатку показують в кінотеатрах, а на ТБ – з певним запізненням.

5. Телебачення дозволяє дізнаватися про стихійні лиха, життєвих драмах, надзвичайних подіях. Звичайно, у всьому цьому несеться певний смуток, трагедія, але при цьому з'являється можливість зрозуміти, якою ж є життя насправді.

6. Антена являє собою своєрідну трибуну для виступів і різних закликів. Політики і багато інші авторитетні люди за допомогою цього способу підтримують постійний контакт з громадськістю.

7. Ви мрієте про те, щоб проявити акторський талант і знайти спосіб для самореалізації? У цьому випадку на допомогу знову приходить телебачення! Однак шлях до слави часто виявляється складним і тернистим.

8. Телебачення буває безкоштовне, на відміну від інтернету. У будь-якому випадку фінансові витрати є мінімальними, і вони обов'язково окупаються в повній мірі.

Тепер ви знаєте, якими перевагами володіє сучасне телебачення. Кожна сім'я має можливість оцінити дане благо технології без битви за пульт завдяки інтернету і інших варіантів проведення часу. Всесвітній день телебачення – це шанс знову підкреслити важливу роль телевізійних програм, фільмів і серіалів.

Картинки по запросу Всесвітній день телебачення

Повернутись