ЩО ЗМІНИЛОСЯ У СУБСИДІЇ?

ЩО ЗМІНИЛОСЯ У СУБСИДІЇ?

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 р. №609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», внесено зміни щодо періоду, за який враховуються доходи під час призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, а саме з чотирьох кварталів до двох останніх кварталів.

Отже, розрахунок субсидії на опалювальний сезон у жовтні буде проводитися на підставі доходів за І півріччя поточного року. 
При призначенні субсидії на наступний термін враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.). 
Додатково повідомляємо, що, в разі смерті особи, якій було призначено субсидію, частину невикористаної суми субсидії на оплату природного газу для індивідуального опалення виплачуватимуть одній з осіб, яка входила до складу сім’ї при призначенні субсидії. 
Крім того, Постановою внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 6.08.2014 р. №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» в частині перегляду соціальних нормативів споживання газу для приготування їжі та підігріву води. А саме - з 
1 жовтня 2017 р. діятимуть такі соціальні нормативи на газ: 
-на газову плиту (приготування їжі) - 3,3 куб.м на особу (було 4,4); 
-на газову плиту (приготування їжі та підігрів води)-5,4 куб.м на особу (було 7,1); 
-на газову плиту і водонагрівач - 10,5 куб.м на особу (було 14). 

Повернутись